March 2011

31.března 2011

31. march 2011 at 18:55 | Annie |  My Diary
Hello,takže zase přidám My diary,protože na propracovanej článek dnes nemám čas...

Dneska jsem ve škole měli svačinkovej den,vytěžek z toho jde pro unicef - jsem vážně moc ráda že tyhle akce pořádáme!Celej den jsme všechno organizovali,prodávali takže jsem se ani pořádně neučili,takže paráda!Včera po škole jsem šla zase po hodně dlouhý době s babičkou a dědou a bratrem do kavárny!Davala jsem si úžasnu ovocnou tartalenku,a jahodouvou zmrzlinu!Potom jsem na mé požádání zašli do knihkupectví,kde jsem si vybrala 2 knihy- Česká služka aneb byla jsem au-pair, a potom Roztomilé malé lhářky od Sarah Shepard!Knihy jsou asi můj největší majetek,ze všeho nejradši čtu,pořád mám aspoň 1 knížku s sebou!Dneska plánuju srovnat si pořádně knihovnu...


Dneska jsem měla hudební nauku a psali jsem test - myslela jsem si že jsem to totálně poděla,ale když jsem to odevzdala,učitelka mi řekla že mám 1 !!!!Musela jsem se vám pochlubit,protože mám strašnou radost!!
Když jsem přišla domů tak jsem musela uklidit tu strašnou spoušt z večera z mího pečení...
Teď jsem dodělala úkoly a chci si jít číst....ale ještě se musím kouknout na učení!

Taky už jste vytáhli balerýnky a kabátky? Já jo a je to nesmírně pohodlný,úplně si libuju že už je jaro!


My favourite books

29. march 2011 at 14:00 | Annie |  Books,Movies,Music...
Případ trhače jahod - Monika Fetho


Horký vzduch se tetelí nad jahodovými poli a trhači se u úpalu sklánějí k jednotlivým rostlinkám obsypaným červenými plody.A někde mezi nimi se skrývá vrah...
Začala jahodová sezona a Jana,Monika a Karol se těší na sladké prázdniny.Snad se konečně objeví i ten pravý,láska na celý život,dokud nás smrt nerozdělí.Některá se ale stanou nebezpečně pravdivá....

Tata kniha je podle mého názoru spíše horor,ale obdivuji to,jak je napsaná,dostanete se do hlubin Anglie a úplně se vžijete do rolí tří děvčat...můj názor na tuto knihu,dávám jí 7 bodů z 10!

Miley Cyrusová-Milníky na mé cestě


Před třemi lety byla Miley Cyrusová prakticky neznámá dívka. Její život na venkově v Tennessee zaplňovala rodina, přátelé, škola, vystoupení roztleskávaček a každodenní povinnosti na farmě. A pak přišel seriál jménem Hannah Montana.Téměř přes noc vyletěla Miley vzhůru jako superstar, stala se televizním i zpěváckým divem. Klidné dny vystřídaly vyprodané koncerty, televizní vystoupení a články v časopisech. Ale při tom všem zůstala Miley blízká své rodině a přátelům a spojená s jižanskými kořeny, které jí dodávají takovou sílu.
Toto je opravdu jedinečný pohled do světa jedné z dnešních největších a nejzářivějších hvězd, jež se ohlíží zpět a přitom postupuje vpřed.


Toto je ta nejlepší kniha kterou jsem kdy četla!Doporučuji ji fanouškům i nefanouškům Miley!Uvědomí te si jaká je vlastně úžasná a vůbec se nezměnila!Vlastně troufám si říct že jsem stejná jako ona...dávám jí plný počet bodů-10!

Tenisový génius Roger Federer


Životní dráha sympatické megahviezdy Rogera Federera a fascinující pohled za kulisy profesionálního tenisu - příběh vylíčil sportovní novinář René Stauffler, jeden z nejlepších znalců Rogera Federera. Kniha je aktualizací a rozšířeným novým vydáním původního Federerova životopisu Tenisový génius. Je to výjimečná biografie o výjimečném člověku a nejlepším tenistovi světa s mnoha fotografiemi.

Je jedno když tuto knihu čtete jestli hrajete nebo nehrajete tennis,uchvátí vás hlavně jeho příběh a čím vším si musel protrpět než se dostal na vrchol,myslím že má úžasný charakter...dávám 8 bodů!
Karel Čapek - Povídky z jedné kapsy

Karel Čapek (1890-1938) patří mezi těch několik literárních velikánů, jejichž díla nic neztratila ze své čtivosti ani tři čtvrtě století po té, co byla napsána. Ze všech jeho románů, próz i skvělých fejetonů patří Povídky z první a druhé kapsy k tomu nejlepšímu. Povětšinou detektivní příběhy, jejichž hrdiny jsou policejní komisaři, agenti, strážníci, četníci, ale také sňatkoví podvodníci, zločinci či fanatičtí sběratelé, přinášejí daleko více, než se na první pohled zdá. Čapek v nich uplatnil všechny stránky svého výjimečného talentu. Nejenže je skvělým vypravěčem napínavých příběhů, ale zároveň mistrem paradoxů, autorem, který jednou uplatní svůj smysl pro jemnou ironii.

Kdo má rád detektivky a humor tak můžu jen doporučit!Je vidět že jí napsal úžasný a chytrý člověk,doporučuji těm co neradi čtou,povídky jsou totiž opravdu krátké...x) dávám 9 bodů!

V kůži supermodelky - Meg Cabotová


Šestnáctiletá Em Wattsová je newyorská středoškolačka, která místo módního stejnokroje třídních barbín nosí mikiny, zbožňuje čokoládu a kouše si nehty, zato se umí dívat kolem sebe a nejde daleko pro ironickou průpovídku. V hlavě má především počítače a spolužáka Christophera, ačkoli ten zatím nepochopil, že by mezi nimi mohlo být něco víc. Když spolu s ním Em doprovází mladší sestru na slavnostní otevření nového obchodního domu, netuší, že začíná nová kapitola jejího života odpovídající počítačovému "restartu". Poté, co se Em ocitá na nemocničním lůžku, zjišťuje, že už není sama sebou - a to doslova. Je to v cizím, pěstěném těle stále ještě ona, nebo už někdo úplně jiný?

U téhle knihy mohu říct že je ta pravá pro mě,úžasně se čte,je celkem i humorná,a má neobičejný příběh,pravda je že sice vymyšlený,ale stojí za to!Četla jsem jí asi 6x a proto dávám 10 bodů!Romeo a Julie, Titus Andronicus - William Shakespeare

Další svazek souborného díla v překladu Martina Hilského obsahuje dvě rané tragédie - Titus Andronicus a Romeo a Julie, a dvě tragédie pozdní - Timón Aténský a Antonius a Kleopatra. Krvavá tragédie msty Titus Andronicus je u nás téměř neznámá, třebaže na britských a světových jevištích patří k znovuobjeveným, divadelně neobyčejně působivým hrám (je známá i z filmových a TV zpracování). Romantická tragédie lásky a smrti Romeo a Julie patří naopak k nejhranějším, a třebaže byla napsána nedlouho po Titovi, je odlišná divadelním stylem i řečí. Timon Aténský je nebývale hořkou výpovědí o lidském nevděku a hrabivosti. Antonius a Kleopatra patří k Shakespearovým vrcholným tragédiím. Čtyřsvazkový komplet Shakespearových tragédií je doplněn esejemi o každé hře z pera jejich překladatele. V kartonovém.

Dávám 6 bodů!

Vybrala jsem pro vás pár knížek které jsem nedávno četla,doufám že to oceníte protože to byla docela fuška všechno napsat,a doplňit svůj názor....

Rooms

28. march 2011 at 14:00 | Annie |  My Diary
Tenhle článek je přednastavený protože touhle dobou jsem zřejmě na klavíru....
Pro ty co nečetli minulej článek vzkazuju:určitě si ho přečtěte!!

Už nějakou dobu prohlížím časopisy Design and Home.Listuju těmi úžasnými interiéry,upřímně nejvíce se mi líbí asi Anglický styl...miluju ,,ošoupaný'' nábytek,sama tak mám zařízený pokoj!!Mám ráda vzdušné útulné prostory!!Miluju spoustu polštářů....svíčky....lampičky.....květiny.....
Mám ráda luxus bez luxusu...nevím jak to popsat ale nemám moc ráda ty ,,moderny''

Pro milovníky Anglického stylu....


Tohle není zas až tak můj styl,ale miluju tu postel a lampu....
Můj obsolutní favorit.....(ten nad...)Ten klavír....
Obrázků mám fakt hodně,úplně všechno není samozřejmě anglický styl....


EDIT 18.32: Doufám že se vám článek líbí,jen vám ještě napíšu jak probíhal můj dnešní den:Po škole jsem šla na klavír(teď mám hodiny kůli soutěži 2x týdně,dnes byla jen taková odreagovací-hráli jsme z listu a vybírali přednes...),potom jsem vyzvedla bráchu ze školky,šli jsme do knihovny(miluju knihy,a knihovna je můj ráj.....)a potom jsme si zašli do kavárny na zmrzlinu...ááchhhh byla úžasná!!! I love it...!
Přisla jsem domů šla jsem na zahradu a teď si chystám číst a připravovat pro vás články....no a pak kouknu na školu a pak superstar....! A jaký jste měli den vy?

Life = Život

26. march 2011 at 16:38 | Annie |  My Diary


S životem je to jako se hrou. Nezáleží na tom, jak je dlouhá, nýbrž na tom, jak se hraje.
Lucius Annaeus Seneca

Snad každý si již položil otázku, jaký je smysl života? Jasná odpověď neexistuje, protože smysl života se u každého z nás liší. Jsou i tací, kteří při pohledu na dnešní svět, pochybují že život má nějaký hlubší smysl. Třeba ani nemá cenu se zabývat touto otázkou, protože základní smysl života spočívá v naší normální lidské existenci. Kdo ví ..Mark Twain: Neodpoutávej se nikdy od svých snů! Když zmizí, budeš dál existovat, ale přestaneš žít.Jiří Hubač: Člověk začne chápat život, teprve když začne myslet na smrt.

J. R. R. Tolkien: Mnozí z těch, co žijí, by zasluhovali smrt. A mnozí z těch, co zemřeli, by si zasloužili žít.

Aaron Hass: Když ze svého života vytrhnete někoho, kdo pro vás hodně znamenal, jste to vy, kdo prohrál.

Neznámý autor: Úsměv trvá chvilku, ale někdy se na něj vzpomíná celý život.William Shakespeare: Až teprve naše společná láska mi ukázala co je v životě důležité. Teď vím, že štěstí je jen poloviční, když se o něj nemáš s kým dělit, a že smutek je dvojnásobný, když Ti z něj nemá kdo pomoci. S Tebou jsem poznal, co to znamená opravdu milovat a jaké to je, když je moje láska opětována...

Neznámý autor: Když dáte člověku rybu, nakrmíte ho pro tento den. Když ho naučíte ryby chytat, nasytíte ho na celý život.
Romain Rolland: Největším štěstím v životě člověka je vědomí, že nás někdo miluje proto, jací jsme, nebo spíše přesto, jací jsme.

Neznámý autor: Mládí je nejkrásnější dobou života, škoda že musíme nejdříve zestárnout, abychom to poznali.

Seneca: Je zhola zbytečné se ptát, má-li život smysl či ne. Má takový smysl, jaký mu dáme.

Honoré De Balzac:
Největším štěstím člověka je, když může žít pro to, zač by byl ochoten zemřít.


Čínská přísloví:
Zeptáš-li se, budeš 5 minut vypadat jako blbec. Nezeptáš-li se, budeš blbcem po celý život.
Sofoklés:
Pamatuj, že i ta nejtěžší hodina ve tvém životě, má jen 60 minut.


Elbert Hubbard:
Největší chyba, kterou v životě můžete udělat, je mít pořád strach, že nějakou uděláte.

Honoré De Balzac:
Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.
Nakonec jsem si to rozmislela a zformovala uplně jinej článek než jsem měla v plánu, a to díky Gabby (www.meandmiley.blog.cz )!!!! Čtěte ten blog a budete lepšími lidmi,pokud budete chtít,překonáte všechno....
Vybrala jsem jen některé citáty,které mám ve svém bloku,každou češtinu si je pročítám,do té doby dokut nedávám pozor...

25.března 2011

25. march 2011 at 21:24 | Annie |  My Diary
Po opět strašně dlouhé době se vám ozívám!!!A chci se omluvit!!!Jenže poslední dobou jsem neměla vubec čas jen učení,učení,učení,klavír,cvičení.......

Chci se dostat příští školní rok do soutěže kterou pořádá každoročně moje umělecká(lidová) škola ,chodím tam na klavír a hudební nauku!V podstatě jde o tom,umístit se dobře v krajském,potom okresní a celestátním kole ve hře na klavír!!!Tentokrát to chci opravdu zvládnou,takže teď mám klavír místo čtvrtka i v pondělí!!!Nechce se mi,ale musim se dostat na tu soutěž!!!Prej na to mám,ale musim hodně makat....


Teď jsem se vrátila z Prahy!Byla jsem u očního,a potom s rodiči na výstavě,potom na Matějský pouti a celý jsme to završili Letňanama.V HM jsem si koupila krásný triko-někdy vám ho vyfotim,a ještě accessories-zlatou sovičku taky z HM,a ještě v Douglesu Lip Smacker-jahodovej lesk,a pomádu - I love...strawberries and milkshake.

Zítra plánuju článek na téma:Rooms!!ŤEŠTESE!xoxo Annie

Done ! (:

24. march 2011 at 17:36 | Posted by : mandyandmiley.blog.cz
Ahoj Andy :)
tak jsem dneska dodělala ten design a nastavila ti ho, snad se ti líbí :)) Kdyby ne můžu ho ještě zítra nějak předělat, ale doufám že to bude ok :D Zatim pp ;)
PS : Favorite blogy máš dole ,))


Piano cover

22. march 2011 at 20:51 | Annie |  Books,Movies,Music...
Ta holka hraje prostě nejlíp na světě .....můj vzor co se klavíru týče!!!!
Ten taky nemá chybu....

A nakonec Americká skupina Cimorelli,jsou to sestry a zpívají naprosto úžasně!


Naše ideály!

16. march 2011 at 14:56 | Annie |  Fashion inspiration
Každá holka by si přála žít v Americe,Francii....prostě jsme všichni tak zblblý.a myslíme jsi že tam je život lepší!
My vidíme jen ty obrázky na kterejch je pár krásných,bohatých holek-protože je jasný že ti chuudí tam nebudou fotit svoje neznačkové věci!Myslíme si,že tam je život lepší!

Každá znás chce být krásná....


Sníme o tom že jednou vyjdeme z těch předražených butiků ověšené tažkami....


Smíme o kabelce miu miu...


Ve které najdeme tu nejlepší techniku od iPhonu po iPad...


Po krásné francouzské manikůře....


Po nejlepší kamarádce na celý život....


Po krásných střevíčkách.....


Po úžasné kosmetice.....


Po úžasném šatníku......


Jenže realita je jiná....k tomuhle se dopracují ty nejlepší!Ale žít tím můžeme,proč by ne!Never say Never....!

15.března

15. march 2011 at 18:22 | Annie |  My Diary
Zlatíčka!Původně jsem měla v plánu napsat článek na téma:Život je takový,jaký si ho uděláš!Ale napadli mě sami žvásty co by vás určitě nezajímali!Jsem nemocná takže se nudim doma!Po HODNĚ dlouhý době můžu na pc,takže jsem šťastná jak blecha!A ještě k tomu mě děsně potěšila Mandy,když mi řekla že mi udělá design!Vážně ti moc děkuju zlato!Potřebovala byh poradit jakej článek mám napsat,sem totiž totálně vygumovaná,nic mě nenepadá tak jen přidám obrázky který mě poslední dobou zaujaly!

Taky bych chtěla mít takovou fantazii!


Fashion

11. march 2011 at 18:51 | Annie |  Fashion inspiration
Ahoj,tak konečně asi po měsíci a něco mi skončil zákaz na pc,takže doufám že se vám teď už budu plně věnovat.....Je to divnej pocit zase ,,bouchat'' do klávesnice!Ale te'd sem si to konečně ujasnila:na počítači budu maximálně hodinu a to až po svých povinostech!!!!Můj život vypadal takto:


Ale tou mou abstinencí jsem si udělomila jak sem si kazila život,život online je hroznej!!!Doufám že už do toho nespadnu....Přesně jsem si ujasnila co v životě chci!Teď se věnuju hodně klavíru a obzvlášť tennisu,začínám zase pořádně dřít!Překonala jsem svůj rekord 50 sedů-lehů!!Plánuju i víc!Taky pilně cvičím na klavír protože tenhle rok chci z postupovích zkoušek do dalšího ročníku dostat za 1,a dokázat tím učitelce že nebyla chyba nechat mě absolvovat už příšt rok!
Táta dělá trenérskej kurz(bude z něj profi trenér tenisu x))takže ho moc nevidím,ale jsem s mamkou teď hodně doma,musím jí říct že si toho vážim!!!Pořad jsem teď někde lítala,škola,povinosti...
Měla jsem dost času takže jsem udělala spoustu fotek,vyfotila jsem např. ,,momentky''(nevim jak to nazvat)z mého pokoje,a napsala jsem fůru článků!

Teď už ale článek Fashion-aneb můj názor!

Všichni vlastní blogy o modě,i já jsem jednou z nich...vice méně!Každá druhá má blog o :Dior Chanel,miu miu,Guess....je pravda že i já občas toužím po takových věcech!


Ale někteří totálně přehlíží realitu a píšou jak jednou budou tyto věci vlastnit..myslím,že to má hdsně daleko od reality,možná tak 1 holka ze 100 ty boty nebo kabelku bude mít ve skříni,ale to je dost malé procento.Vždyť moda není jen o drahých věcech,ale o tom jak věci,barvy,střihy kombinujete!Moda je o barvách,střihu,dolpňcích....
A né o tom jestli zrovna tahle kabelka je chanel,nebo od vietnamců,dobře tak takový rozdíl asi ne,ale jen přirovnán x))


Neříkám že já doma nemám nic od vietnamců...moje skříň je těmito věcmi zaplněna tak z 15-20% a nestydím se za to!Prostě můj názor!